Back to the news

Літо. Алергія? Можна полегшити свій стан!

Літо. Ми так довго чекаємо на прихід літа. Так бавимося і радіємо листочкам, квіточкам. Природа обирається в яскраві, свіжі барви -  суцільна насолода для ока.

Та, нажаль, рівнопропорційна «насолода» для нашої слизової оболонки на носу. Останнім часом спостерігається стрімке зростання захворюваності на алергію. За даними ВООЗ, сьогодні від цієї хвороби страждають від 20 до 40% людей. Тобто, кожний 3-й мешканець планети Земля – алергік, незалежно від віку та національності. Алергія займає четверте місце серед хвороб за їх поширеністю. Здебільшого, розвиток алергічних реакцій організму провокують: пил та кліщі побутового пилу, пилок рослин, цвілеві гриби. 

Пік алергічних захворювань припадає на літній період. У літню пору року найчастішою причиною алергії є пилок злакових рослин і бур'янів. У червні-липні спостерігається реакція на цвітіння злакових - тимофіївки, жита, кукурудзи, пшениці, пирію. З липня і до осені цвітуть бур'яни — полин, лобода, кропива, подорожник.

У період сезонної алергії особливо необхідно підтримувати мікроклімат у приміщенні, що напряму, запобігає розповсюдженню та розвитку різноманітних збудників алергії. 

Великим помічником у покращенні стану слизової оболонки і один з факторів, які можуть впливати на легкий перебіг хвороби - є кондиціонер COOPER&HUNTER серії  DAYTONA.

Кондиціонер COOPER&HUNTER – очистить повітря в приміщенні, «профільтрує» часточки збудників алергенів, освіжить повітря.

 • Багатошарові високоефективні фільтра блокують домашній пил і пилок від рослин, що вже зменшує кількість алергенів у повітрі. 7-SKY Technology – унікальна технологія  тотального очищення, що   дозволяє досягнути ідеальної чистоти повітря вашої оселі.

  • Система фільтрації складається з різних типів фільтрів, які ефективно знешкоджують різноманітні збудники шкідників у кімнатному повітрі.

  • Іонізатори типу CH SMART-iON Filter – успішно зарекомендували себе як високоякісні іонізуючі елементи кондиціонерів COOPER&HUNTER.  Завдяки використанню іонізатора, повітря в оселі позбувається   сторонніх запахів і з’являється ефект морозної свіжості та зникає значна кількість шкідливих элементів/мікробів/збудників у вашій кімнаті.

  • Осушення повітря від надлишкової вологості – нейтралізує розвиток збудників пилового кліща. 

  • Охолоджене повітря та оптимізована температура в приміщенні – сприяють легкому диханню. Надважливо, понизити температуру повітря в приміщені на 8-10 °C нижче зовнішньої температури. Адже, саме    тоді не буде великого перепаду температури для всього організму та досить, щоб полегшити дихання. 

  • DOUBLE SELF-CLEAN – інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру здійснювати самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій.

Наразі, кондиціонер COOPER&HUNTER серії  DAYTONA – це ще й дизайнерське рішення. Тож, є можливість підібрати кондиціонер не лише по необхідності, а ще й для  гармонійного доповнення кімнати. Переконайся в цьому переглянувши відеоогляд: 

Таким чином, за допомогою кондиціонера COOPER&HUNTER серії  DAYTONA зменшується вплив збудників алергенів у приміщенні, адже утворюються несприятливі умови для розмноження джерел алергічних реакцій та сприятливі умови для перебування в цьому ж приміщенні алергетикам.

Джерело: ВООЗ /https://hp.cooperandhunter.ua/ American Academy of Allergy, Asthma & Immunology 

Other news

AC Prices Start to Increase in China in New Year
02 / Feb / 2021
AC Prices Start to Increase in China in New Year In late December 2020, three major Chinese compressor manufacturers, Guangdong Meizhi Compressor (GMCC), Landa, and Highly, an­nounced compressor price increases almost simultaneously, and the new pricing systems were implemented starting from January 1, 2021.
A NEW GENERATION OF COOPER&HUNTER’S ECONOMICAL LINE (For USA)
03 / Sep / 2020
A NEW GENERATION OF COOPER&HUNTER’S ECONOMICAL LINE (For USA) Mia NG (New Generation) has been unveiled, with the same specs as the brand’s popular Sophia Series, matched with a slightly lower 19 SEER.